Jak zaprojektować wnętrze, by było nowocześnie? Zajrzyj do naszego poradnika!

Przedstawimy Państwu w dniu dzisiejszym kilka bardzo prostych trików, które pozwolą niskim budżetem przeprowadzić remont mieszkania, tak by można było powiedzieć, że to nowoczesna wnętrza wpasowujące się w trendy 2017!

Nowoczesne wnętrza łazienki

Zacznijmy od remontu łazienki. Remont taki nie zawsze musi oznaczać wydawania 20 tysięcy złotych. Przychodzimy z garścią pomysłów, które pozwolą Ci odmienić wnętrze bez dużych nakładów pracy, a dodatkowo z niskim budżetem. Podczas projektowania nowoczesne wnętrza Łódź łazienki warto na pewno pomalować ściany oraz sufit. Sufit możemy na przykład pokryć farbą natryskową, tak by wyróżniał się od białych, gładkich sufitów. Warto też pomyśleć o wymianie akcesoriów, czy też wkomponowaniu nowych. Jednym z takich akcesoriów może być dywanik prysznicowy, czy też zasłonka prysznicowa. Zanim jednak udamy się na jakiekolwiek zakupy, czy to po farbę do ścian i sufitu, czy też po inne rzeczy, warto ustalić w jakim stylu będziemy projektowali nowoczesne wnętrze łazienki. Takie dywaniki i zasłonki prysznicowa dostępne na rynku są w różnych rozmiarach i wzorach.

Przy projektowaniu łazienki warto pomyśleć również o wymianie kranu nad umywalką, czy też montażu nowoczesnego lustra nad tą umywalką. W łazience również bardzo dobrze będzie prezentować się kabina prysznicowa Walk-in, która dodatkowo będzie zajmować mało miejsca, więc dodatkowo będzie ergonomiczna i zarazem niezwykle funkcjonalna. Z bardziej wymyślnych gadżetów łazienkowych, można kupić na przykład mydelniczkę z magnesem, wtedy mydło lewituje w powietrzu.

Nowoczesne wnętrza kuchni

Przyszła pora i na remont kuchni. W podobny sposób jak to w przypadku łazienki, możemy powymieniać parę drobiazgów, które z całą pewnością odnowią nowoczesne wnętrza kuchni. Tutaj też możemy pokusić się o wyłożenie podłogi kafelkami, zamiast paneli czy też stosowania linoleum. W przypadku takiego remontu nie trzeba też od razu wyrzucać mebli, można po prostu obecne przemalować na nowy kolor, wymienić w nich uchwyty i takim tanim kosztem je totalnie odnowić.

Dodaj komentarz