Jakie zajęcia wymyślić dziecku, które non stop siedzi przy komputerze?

Jeżeli uważasz, że Twoje dziecko spędza przed komputerem, bądź też na telefonie zbyt wiele czasu warto na pewno interweniować zawczasu. W zasadzie możliwości jest bardzo wiele, a to którą wybierzesz zależy od Ciebie.

W porze letniej na pewno warto zabrać takie dziecko na pewno na wycieczkę, można na przykład pozwiedzać zamek, wybrać się nad wodę, czy też udać się w inne miejsce. Jeśli jednak nie mamy czasu pojechać nigdzie z dziećmi, przez brak wolnego w pracy. To po prostu wystarczy zachęcać dziecko wychodzenia z rówieśnikami na zewnątrz. Ja osobiście gdy byłem mały, spędzałem na polu bardzo dużo czasu.

Warto też pomyśleć o tym, by zapisać dzieci na gimnastykę. Przykładowo w samej Łodzi znajduje się bardzo wiele miejsc, gdzie dzieci mogą uczęszczać na taką gimnastykę. Jeśli zdecydujesz się zapisać dzieci na gimnastykę, spytaj też innych rodziców czy i oni by nie zapisali swoje pociechy. Wtedy Twoim dzieciom byłoby dużo raźniej chodzić na gimnastyka dla dzieci.

A może macie jakiś inne ciekawe pomysły jak zapewnić dzieciom czas? Dajcie nam znać o tym w komentarzach, bardzo jesteśmy ciekawi waszych opinii.

Dodaj komentarz